Ameliyatsız Meme Büyütme | | Meme (Göğüs) Estetiği Ameliyatı Fiyatları Resimleri I Op Dr Ali Mezdeği

Blog Sayfamız

Göğüs Estetiği alanında yapılan ameliyatlar hakkında yazılan makaleler.

Ameliyatsız Meme Büyütme

Ameliyatsız Meme Büyütme

Herkezin yıllardan beri sorduğu fakat net bir cevap alamadığı soruların başında ameliyat olmadan yani memeye silikon protez yerleştirilmeden de memelerin büyütme imkanının olup olmadığıdır.Memeye silikon protez yerleştirilmeden de meme büyütülebilir.

Silikon protez kullanmadan meme büyütme işleminde iki alternatif bulunmaktadır. Bunların birincisi Yağ Enjeksiyonu ikincisi ise Sentetik Materyal kullanımıdır.

Sentetik materyal kullanımı benim tercih ettiğim ve sevdiğim bir metod değildir. Güvenli bir yöntem olduğunu da düşünmüyorum, dolayısıyla bu yöntemi kullanmıyorum.

Yağ enjeksiyonu ise çok severek ve güvenerek uyguladığım yöntemdir.Bu tekniğin diğer bir adı Lipivage tekniği dir. Vücudun bazı yerlerinde bulunan istenmeyen yağların meme dokusuna enjekte edilmesi ile memeye bir dolgunluk kazandırılabilir. Burada önemli olan diğer bir nokta ise hastanın muayene bulgularıdır.Hastanın vücudunda enjekte edebilmek için alacağımız yeterli miktarda yağ dokusunun da olması gerekmektedir. Yağ enjeksiyonu tekniğini vücudun her bölgesinde kullanabiliriz. Enjekte edilen materyalin bir kısmının eriyeceğini öngörerek uygulama yapılır,sonrasında kalan kısım ise ömür boyu bizim olacaktır.Yağ enjeksiyonu uygulamasının bir diğer avantajı ise aynı zamanda vücudumuzdaki anormal yerleşimli yağ fazlalığından kurtulmamızdır.Hatta bir taşla iki kuş vurmak şeklinde bile tarif edebiliriz.

Yine de şunu belirtmek gerekir:meme büyütme ameliyatında altın standart silikon protez kullanımıdır.Ancak vücudunda silikon protez bulunmasını istemeyen çok fazla bayanda bulunmaktadır.Dolayısıyla bu hastalara önerim yağ enjeksiyonu metodu olacaktır. Yağ enjeksiyonu ile güvenilir bir şekilde göğüs büyütme elde edilebilir.

Ameliyatsız Göğüs Büyütme Fiyatları 

Göğüs estetiği ile ilgili ortalama bir  fiyat teik olmadığını düşündüğümüz için ve sağlık bakanlığınca da internette belirmek yasak olduğu için makalemize yazamıyoruz. Fiyat bilgisi için muayeneye gelebilir veya mail, telefon yolu ile bize ulaşabilirsiniz.

  http://cialisvsviagranow.com/

Yorum (1)

Yoruma Kapalı.