Doğum Öncesi mi Sonrasında mı Göğüs Estetiği | | Meme (Göğüs) Estetiği Ameliyatı Fiyatları Resimleri I Op Dr Ali Mezdeği

Blog Sayfamız

Göğüs Estetiği alanında yapılan ameliyatlar hakkında yazılan makaleler.

Doğum Öncesi mi Sonrasında mı Göğüs Estetiği

Doğum Öncesi mi Sonrasında mı Göğüs Estetiği

Göğüs ameliyatlarının en uygun zamanı aslında doğum yapmak düşünen hastalarımız için doğum sonrasıdır. Bunun birçok nedeni vardır. Fakat bu nedenler arasında süt vermeyi engellediğini için meme estetiği olmamanız gerektiği yoktur. Göğüs estetikleri emzirmeyi engelleyen bir ameliyat değildir. 

Göğüs estetik ameliyalarını doğum öncesinde yaptırdığınızda doğum sonrası oluşacak aşırı kilo alıp verme veya deri genişlemesi ile oluşan sarkmalar nüksedebilir. Bunları ortadan kaldırmanın en iyi yöntemi çocuk doğurmayı düşünen hastalarımız için ameliyatın doğum sonrası yapılmasıdır. 

Hiç bu ameliyatları düşünmeseniz bile doğum sonrasında oluşacak deformasyonlar sarkmalar ve bunun gibi göğüsü bollaştırıp gevşetecek durumlar için meme ameliyatları olunabilir. Gebelik sonrasında göğüs ister istemez genleşecek esnicek ve deri fazlası oluşacaktır. 

İkinci kez göğüs estetiği olmak istemeyen hastalarımız için, göğüs estetiği ameliyatlarını doğum sonrası yapmalarını tavsiye ediyorum. Bu hem hastayı daha az yoracak , ve ameliyat sonrası herhangi bir deformite olmayacağı için ömür boyu kalıcılık gösterecektir.

Göğüs Estetiği Fiyatları

Göğüs estetiği ile İlgili fiyat bilgisini sağlık bakanlığı tarafından internette fiyat paylaşımı yasak olduğu için belirtemiyoruz. Ortalama bir fiyat bilgisi için bize mail veya telefon yolu ile ulaşabilirsiniz. Net bir fiyat istiyorsanız da muayene bulgularınızın incelenmesi gerekiyor.