Küçük Göğüsler Nasıl Büyür | | Meme (Göğüs) Estetiği Ameliyatı Fiyatları Resimleri I Op Dr Ali Mezdeği

Blog Sayfamız

Göğüs Estetiği alanında yapılan ameliyatlar hakkında yazılan makaleler.

Küçük Göğüsler Nasıl Büyür

Küçük Göğüsler Nasıl Büyür

Warning: mysql_get_server_info(): Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO) in /home/memeeste/public_html/wp-content/plugins/xml-google-maps/xmlgooglemaps_dbfunctions.php on line 10

Warning: mysql_get_server_info(): A link to the server could not be established in /home/memeeste/public_html/wp-content/plugins/xml-google-maps/xmlgooglemaps_dbfunctions.php on line 10

Birçok hastamızın sorunu olan küçük göğüsler cerrahi olarak tedavi rahatlıkla edilebilir. Bunun dışında kullanılan yöntemlerin performansı ve güvenilirliği açısından kısa bilgiler vermeye çalışacağım. 

Genelde minyon tipli ve zayıf nadiren etli bayanlarda görülen bu küçük meme durumu, meme büyütme ameliyatları ile rahatlıkla giderilebilir. Bunun yanında piyasada satılan bitkisel ilaçlar, kremler v.s gibi tedavi yöntemleri sıkça görüyorsunuzdur. Fakat bunlar kalıcı bir tedavisi yoktur. Ayrıca bazı kremler de ise hormonel karışımlar olması bizi biraz korkutuyor. 

Meme Silikon takarak, cerrahi bir şekilde ancak büyütülebilir. Bu yöntem dünyada kullanılan en kalıcı ve en sağlıklı yöntemdir. Koltuk altından veya meme başı altından kesiler ile, silikon güvenli bir şekilde yerleştirilir. Ayrıca silikonların da çeşitleri mevcuttur. Bunlar damla silikon veya solisyon ile sonradan serum vererek yaptığımız silikonlar vardır. Bu tamamen hastanın muayene bulgularına göre belirlenen şeyler. 

Küçük diye üzüldüğünüz, psikolojik olarak sorun ettiğiniz ve daha diri ve dolgun göğüslere sahip olmanız düşündüğünüz kadar zor değil. Bu işlem cerrahi olarak 1 saatte biter. Hatta daha kısa da sürebilir. Aynı gün taburcu ettiğimiz hastalarda oldu fakat bir gün kalınması hastanede www.viagrawithoutaprescriptionusa.com gene sağlıklı olacaktır. 1 ay içinde daha diri ve dolgun memeleriniz ile hayatınıza devam edebilirsiniz.

Küçük memeli olmak genetik genelde bir sorun. kremler ile veya haplar masajlar gibi uygulamaların yerine 1 saatlik bir ameliyat ile silikon protez takılması ile kalıcı meme büyümesi else edebilirsiniz. Göğüsler ancak bu şekilde sağlıklı ve kalıcı bir şekilde büyür. Küçük göğüslü bayanlar için değişik boylarda değişik büyüklüklerde vücuda uygun bir şekilde küçük olan meme sağlıklı bir şekilde büyütülebilir.