İller

Antalya Meme Küçültme

Antalya Meme Küçültme, Antalya Meme Küçültme Fiyatları

Meme küçültme işlemi, göğüslerin normalden daha büyük olması nedeniyle ortaya çıkan rahatsızlıkların ortadan kaldırılması için yapılan bir müdahaledir. Bu cerrahi operasyonda, göğüslerin vücutla orantılı olması amacıyla, dolgunluk sağlayan yağ dokusu ve cilt bölümünden bir kısmı alınır.

Meme büyüklüğü ve ağırlığı ileri seviyede olan kişilerde, vücudun öne doğru eğilmesi, sırt ve omurga ağrıları, kemik deformasyonları, meme altında oluşan pişik veya yaralar, uygun giysi bulamama gibi problemler ortaya çıkabilir.

Meme Küçültme Operasyonu

Bir kadının kendine olan güvenini arttıran unsurlardan biri göğüsleridir. Ancak, göğüs büyüklüğü sebebiyle birçok kadın iç çamaşırı seçiminde zorluk yaşayabilir. Göğüslerin toparlanması için sıkı sütyenler giymek omuzlarda kalıcı izlere ve çukurluklara sebep olabilir. Ayrıca, büyük meme dokusu kişiyi olduğundan daha kilolu gösterebilir ve spor yapma gibi sosyal aktivitelerini de olumsuz etkileyebilir. Meme küçültme operasyonu bu problemleri çözmek için yapılan bir estetik müdahaledir.

Antalya Meme küçültme fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0544 843 97 17 numaradan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Meme Küçültme Ameliyatı Teknikleri Nelerdir?

Meme küçültme ameliyatı için farklı teknikler bulunmaktadır.

Lejour tekniği, kısa bir kesikle meme başının kahverengi kısmından aşağı doğru lolipopa benzer şekilde kesi yaparak gerçekleştirilir. Bu yöntem, göğüs dokusu çok büyük olmayan hastalarda uygundur. Ancak daha büyük göğüslere sahip hastalarda bu teknik uygulanırsa meme yeterince küçülmeyebilir ve göğüs tekrar aşağı doğru sarkabilir.

Test T tekniği, meme alt kıvrımında yapılan bir kesikle birlikte lolipop izle meme küçültme operasyonunu kapsar. Bu yöntem, her meme yapısına uygulanabilir ve sarkmış meme dokusu istenilen kadar dik pozisyona alınabilir. İyileşme sürecinde, bu yöntemle yapılan kesik izi en iyi iyileşen izdir ve bikiniden gözükmez.

Greft tekniği ile meme küçültme, meme başınızı besleyen damarlar ve sinirlerin korunmadan yapılan bir operasyondur. Bu yöntem, çok ileri derecede büyük olan yaşlı hastalarda uygulanır. Süt kanalları bozulduğu için ameliyat sonrası hastalar süt veremez, ancak meme istenildiği kadar küçültülebilir.

Meme Küçültme Operasyonunda Göğüs Ne Kadar Küçülür?

Meme küçültme ameliyatı sonrası ne kadar küçüleceğiniz, omuz genişliğinize ve göğüs büyüklüğünüze bağlıdır. Eğer göğüs büyüklüğünüz DD cup ise C cup, C veya D cup büyüklüğünde memeniz varsa B cup boyutuna kadar küçültmek mümkündür. Ancak yaşlı hastalarda emzirme fonksiyonunu korumadan daha küçük A cup göğüs boyutuna ulaşmak mümkündür.

Antalya Meme Küçültme Fiyatı Nedir?

Meme küçültme fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bunların başında, ameliyatın yapılacağı hastane, doktorun tecrübesi ve ameliyat tekniği gelir. Bunun için lütfen randevu talep edin.