İller

Sakarya Meme Küçültme

Sakarya Meme Küçültme, Sakarya Meme Küçültme Fiyatları

Meme küçültme girişimi, normalden daha büyük olan meme boyutunu küçültmek için yapılan bir cerrahi müdahaledir. Bu işlem, genetik, hormonal ve kilo alıp verme gibi nedenlerle vücut ölçüsüne göre büyük olan memeleri olan kadınlar tarafından sıkça tercih edilen, güvenilir bir seçenektir. Meme küçültme işlemi farklı yöntemleri içerir ve cerrahın tercihi ve hastanın iz kalma konusundaki onayına bağlı olarak belirlenir. Yönteme bağlı olarak, meme başının çevresinde, dikey, L veya ters T şeklinde kesiler uygulanır ve meme başının canlılığını korumak için üst, alt, yan ve merkez dokular köprü olarak kullanılır. Uygulanan kesiler zamanla deri rengine döner ve belirsizleşir.

Sakarya Meme küçültme fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0544 843 97 17 numaradan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Meme Küçültme Ameliyatının Avantajları

Meme küçültme estetik ameliyatının faydaları oldukça fazladır. Bunlar şu şekildedir:

  1. Kişinin giydiği kıyafetler daha güzel görünür çünkü göğüs bölgesinin şekli düzelir.
  2. Vücut daha hafif hissedilir ve daha hareketli bir yaşama izin verir.
  3. Sırt ağrıları gibi problemler ortadan kalkar.
  4. Vücut daha dik bir duruşa kavuşur ve kişinin sosyal hayatta daha aktif olmasını sağlar.
  5. Büyük memelerden kaynaklı deri irritasyonu, doku ezikliği ve postür bozukluğu gibi problemler de çözümlenir.

Meme Küçültme Estetiği Ağrılı Mıdır?

Meme küçültme ameliyatı sonrasında hafif sızlama, batma, yanma ve hareketle ağrı gibi şikayetler normaldir. Bu ağrılar genellikle 1 hafta içinde kaybolur ve ağrı kesiciler ile rahatlıkla yönetilebilir. İlk dönemde buz uygulaması, ağrı ve sızıları azaltmaya yardımcı olabilir. Çok şiddetli ağrılar beklenmez, ancak ağrılarınız varsa doktorunuzla paylaşmalısınız.

Sakarya Meme Küçültme Fiyatı Nedir?

Meme küçültme fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bunların başında, ameliyatın yapılacağı hastane, doktorun tecrübesi ve ameliyat tekniği gelir. Bunun için lütfen randevu talep edin.